Hakkımızda

Metin Akpınar Aydolap

1997 yılında Türkiye'de ilk defa ray dolap projelendirmeye ve üretmeye başlayan firmamız bugün, Türkiye'nin birçok yerinde faaliyet gösteren showroomlarıyla zevkinize ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek projeler üretmeye devam ediyor.

Uzman mimar kadromuzla çok sayıda dolap ve kapak alternatifleri, geniş malzeme ve renk seçenekleriyle yatak odalarınızı, çalışma mekanlarınızı, portmantolarınızı ve bütün yaşam alanlarınızı şık ve pratik hale getiriyoruz.

Üretimimizde kullanılan malzemelerin seçiminde kalite ve dayanıklılığın yanı sıra kullanıcıların sağlık ve emniyetini ön planda tutuyoruz. Ağırlıklı olarak ithal bağlantı elemanları ve aksesuarlar kullanıyoruz.

Metin Akpınar Aydolap

Daha İyi Hizmet Vermek İçin Çalışıyoruz

Uzun ömürlü bir kullanım için, kaliteli hammadde ve montaj ekipmanları kullanıyor, mükemmelleştirilmiş işçiliğimizle üretiyor ve benzersiz garanti koşulları ile teslim ediyoruz.

Yüksek Kalite

Uzman Ekip

Benzersiz Garanti

Estetik ve konforlu akılcı çözümler sunuyoruz
Hayalleriniz yansıtan, size özel şık tasarımlar için bize ulaşın.
0+ yıl

Tecrübe

0+

Tamamlanan Proje

0 yıl

Benzersiz Garanti

Prensibimiz

Müşteri ihtiyaç ve hizmetlerine yönelik sürekli kendimizi yenileyerek her geçen gün daha kaliteli ürünler üretmek ve raylıdolap sektöründe;
Metin Akpınar Aydolap markasını özdeşleştirerek, üretimin her aşamasında dünya standartlarında kaliteyi yakalayarak satış sonrası müşteri hizmetimizle, müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartarak müsterilerimizin yaşam tarzını farklılaştırmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrârla cevap vermek, insan sağlığına uygun, kaliteli, konforlu ürünler ile ve satış sonrası hizmeti ile tam bir müşteri memnuniyeti sağlamaktır

Kalite Politikamız

  • - Müşteri odaklı olmak
  • - Topluma, çevreye, yasal mevzuata duyarlı olmak
  • - İşçi sağlığı ve iş güvenliğine duyarlı olmak
  • - Sürekli gelişmeye açık olmak
  • - Kaliteli ürün/hizmet vermek

Metin Akpınar Aydolap

Ücretsiz iç mimarlık desteğinden yararlanmayı arzu ederseniz mağazalarımızla iletişime geçebilirsiniz.
MAĞAZALARIMIZ