Fabrikamız

Metin Akpınar Ay Dolap, kendi geliştirdiği üretim yöntemleri, üstün tasarım gücü ve deneyimli uzman kadrosu ile dekorasyon ve mobilya grupları sektörünün önde gelen firmalarından biri durumundadır.Hizmette sağladığı kalite , sürdürdüğü araştırma ve geliştirme çalışmaları ve ticari itibarı ile sektöründe tasarım ve üretim yönünden liderlik konumunu kazanmıştır.

1997 yılında kurulan ve İstanbul'da kendi üretim tesislerinde faaliyetini sürdüren

Metin Akpınar Ay Dolap aynı zamanda tamamı patentli geniş ürün yelpazesinide hizmetinize sunmaktadır. Metin Akpınar Ay Dolap dekorasyon ve mobilya grupları üretimini, geniş bilgi birikimi ve tasarımları ile pekiştirmiştir.Kendi geliştirdiği yöntemler doğrultusunda ürettiği , uzmanı olduğu birçok konuda da hizmetlerini sürdürmektedir. Kuruluşundan buyana Metin Akpınar Ay Dolap'nın felsefesi, kendi tasarım ve üretim yöntemlerini geliştirerek, iç ve dış pazarda kaliteli, güvenilir ve rekabetçi yerini korumak ve geliştirmek olmuştur.

Kişiye özel üretim
Özel dolap veya mobilya taleplerinde, tecrübeli müşteri temsilcilerimiz ve mimarlarımız vasıtasıyla ihtiyaç sahiplerine yardımcı oluyor, onların ihtiyaç ve zevkleri doğrultusunda bir tasarım geliştiriyor ve üretim yapıyoruz.

Seri üretim
Bilgisayar destekli (CNC) üretim tezgahlarımızla, konut, otel, işyeri gibi yüksek metrajlı proje taleplerini de kısa sürede karşılayabiliyoruz.